Atbalstam TC Ādaži un Mārupes tenisa skolas koptreniņus

2019-07-02

Ar lielu gandarījumu atbalstam projektu, kur ir uzsākts organizēt tenisa koptreniņus starp diviem lielākajiem tenisa centriem Latvijā!

Lai paplašinātu un attīstītu Latvijas tenisa treneru sadarbību un uzlabotu treniņu kvalitāti ir uzsākts organizēt bērnu koptreniņus u12, u14 vecuma grupām, kur treniņus vada abu tenisa klubu treneri. Mārupes tenisa skolā viesojas daļa no TC Ādaži sacensību bērniem un otrādi. Treneri dalās treniņu vadīšanas pieredzē, un bērniem ir iespēja trenēties kopā ar saviem sacensību pretiniekiem, tādejādi bērniem dažādojot treniņus un padarot treniņu procesu daudz interesantāku. 

Šis projekts stiprina ne tikai kluba komandas garu, bet arī daļēji atrisina trenēšanās problēmu, kad klubos paliek mazāk līdzīga līmeņa sacensību spēlētāju un sāk trūkt sparinga partneru jeb spēlētāju paliek mazs, kas savukārt var veicināt spēlētāju pamest tenisu vai pāriet uz citiem tenisa klubiem. Vislabāk šādos gadījumos, būtu rīkot regulārus koptreniņus starp dažādiem tenisa klubiem apvienojot tos ar fiziskās sagatavotības treniņiem! Projekts paredzēts gan pirmās, gan otrās līgas spēlētājiem!

Koptreniņi bērniem ienes papildinājumu ikdienas treniņu procesam un jauniešiem ir lielākas iespējas treniņu procesā sastapties ar dažāda rakstura spēlētājiem, kā arī treniņu process nekļūst garlaicīgs.

BJTAB aicina ņemt dalību šajā projektā klubiem jeb organizācijām, kurām ir bērnu sporta grupas ar minimums 4 dalībniekiem!

Sīkākai uzziņai - 26017878, Lilita Didriksone

 

© 2023 speletenisu.lv